NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

TOP RENHOLD AS

TOP RENHOLD AS (org.nr 997 892 674) hadde 5 mill. kr i omsetning i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Majid Ben Amara Hakimi. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

TOP RENHOLD AS (org.nr 997 892 674) driver innen rengjøring av bygninger i Oslo. 7 ansatte, omsetning 5 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
997 892 674
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
12. januar 2012
Bransje
Rengjøring av bygninger (NACE 81210)
Sted
Oslo, Oslo
Forretningsadresse
Elisenbergveien 30
Ansatte
7
Omsetning
5 mill. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
97151322

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for TOP RENHOLD AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederMajid Ben Amara Hakimi

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved TOP RENHOLD AS. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for TOP RENHOLD AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for TOP RENHOLD AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20255 mill. kr213 782 kr163 430 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for TOP RENHOLD AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «TOP RENHOLD AS (org.nr 997892674)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
TOP RENHOLD AS – org.nr 997 892 674, Oslo | Mynk