NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Asker Håndverk Gruppen AS

Asker Håndverk Gruppen AS (org.nr 997 320 212) hadde 2 mill. kr i omsetning i 2024 og 0 ansatte. Daglig leder er Simen Sagmo Wolmer. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

Asker Håndverk Gruppen AS (org.nr 997 320 212) driver innen oppføring av bygninger i Asker. 0 ansatte, omsetning 2 mill. kr (2024).

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
997 320 212
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
31. august 2011
Bransje
Oppføring av bygninger (NACE 41200)
Sted
Asker, Akershus
Forretningsadresse
Semsveien 133, 1384.0 Asker
Ansatte
0
Omsetning
2 mill. kr (2024)
Telefon (sentralbord)
47275667

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Asker Håndverk Gruppen AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederSimen Sagmo Wolmer

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Asker Håndverk Gruppen AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Asker Håndverk Gruppen AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Asker Håndverk Gruppen AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20242 mill. kr1,3 mill. kr1,1 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Asker Håndverk Gruppen AS

Asker Håndverk Gruppen AS spesialiserer seg på byggeentreprenørarbeid og tilbyr omfattende løsninger for bolig- og næringsprosjekter i Norge.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Asker Håndverk Gruppen AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Asker Håndverk Gruppen AS (org.nr 997320212)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Asker Håndverk Gruppen AS – org.nr 997 320 212, Asker | Mynk