NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Tannboden Brønnøysund AS

Tannboden Brønnøysund AS (org.nr 996 125 556) hadde 8,6 mill. kr i omsetning i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Per Hamre. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

Tannboden Brønnøysund AS (org.nr 996 125 556) driver innen tannhelsetjenester i Brønnøysund. 5 ansatte, omsetning 8,6 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
996 125 556
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
1. november 2010
Bransje
Tannhelsetjenester (NACE 86230)
Sted
Brønnøysund, Nordland
Forretningsadresse
Storgata 19, 8900.0 Brønnøysund
Ansatte
5
Omsetning
8,6 mill. kr (2025)
Nettsted
tannboden.no
Telefon (sentralbord)
91888222

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Tannboden Brønnøysund AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederPer Hamre

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Tannboden Brønnøysund AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Tannboden Brønnøysund AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Tannboden Brønnøysund AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20258,6 mill. kr289 586 kr159 913 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for Tannboden Brønnøysund AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Tannboden Brønnøysund AS (org.nr 996125556)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Tannboden Brønnøysund AS – org.nr 996 125 556 | Mynk