NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

NORDRE AKER RØR AS

NORDRE AKER RØR AS (org.nr 993 535 192) hadde 26,5 mill. kr i omsetning i 2025 og 16 ansatte. Daglig leder er Anders Egil Støen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

NORDRE AKER RØR AS (org.nr 993 535 192) driver innen vvs-arbeid i Oslo. 16 ansatte, omsetning 26,5 mill. kr (2025). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
993 535 192
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
9. januar 2009
Bransje
VVS-arbeid (NACE 43220)
Sted
Oslo, Oslo
Forretningsadresse
Kjelsåsveien 166, 884 Oslo
Ansatte
16
Omsetning
26,5 mill. kr (2025)
Nettsted
naras.no
Telefon (sentralbord)
22589990

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for NORDRE AKER RØR AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederAnders Egil Støen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved NORDRE AKER RØR AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for NORDRE AKER RØR AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for NORDRE AKER RØR AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202526,5 mill. kr−2 635 157 kr−2 610 581 kr
202424,4 mill. kr849 471 kr753 917 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om NORDRE AKER RØR AS

Nordre Aker Rør AS spesialiserer seg på å levere rørleggertjenester, med fokus på installasjon, vedlikehold og reparasjon for bolig- og næringseiendommer.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for NORDRE AKER RØR AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «NORDRE AKER RØR AS (org.nr 993535192)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

NORDRE AKER RØR AS – org.nr 993 535 192, Oslo | Mynk