NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

AKER BRYGGE GRO AS

AKER BRYGGE GRO AS (org.nr 992 452 951) hadde 35,1 mill. kr i omsetning i 2025 og 27 ansatte. Daglig leder er Tobias Røe Skjelbakken. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

AKER BRYGGE GRO AS (org.nr 992 452 951) driver innen drift av restauranter og kafeer i Trondheim. 27 ansatte, omsetning 35,1 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
992 452 951
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
29. februar 2008
Bransje
Drift av restauranter og kafeer (NACE 56101)
Sted
Trondheim, Trøndelag
Forretningsadresse
Tmv-Kaia 21, 7042 TRONDHEIM
Ansatte
27
Omsetning
35,1 mill. kr (2025)
Nettsted
egon.no
Telefon (sentralbord)
73 84 12 00

Siste signaler

  • Antall ansatte endret fra 26 til 21Kilde: Brønnøysundregistrene
  • Ny forretningsadresse: Tmv-Kaia 21, 7042 TRONDHEIMKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for AKER BRYGGE GRO AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for AKER BRYGGE GRO AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederTobias Røe Skjelbakken
1 annen beslutningstaker

Mynk har 2 registerførte beslutningstakere ved AKER BRYGGE GRO AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for AKER BRYGGE GRO AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for AKER BRYGGE GRO AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202535,1 mill. kr2,3 mill. kr2 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om AKER BRYGGE GRO AS

Aker Brygge Gro AS driver en restaurantkjede og kaféer under merkevaren Egon, som tilbyr et bredt utvalg av spisesteder til kundene i Norge.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for AKER BRYGGE GRO AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «AKER BRYGGE GRO AS (org.nr 992452951)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
AKER BRYGGE GRO AS – org.nr 992 452 951, Trondheim | Mynk