NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

OSTEHUSET ØST AS

OSTEHUSET ØST AS (org.nr 991 270 574) hadde 24,5 mill. kr i omsetning i 2025 og 26 ansatte. Daglig leder er Hanne Norman Berentzen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 8. august 2026.

OSTEHUSET ØST AS (org.nr 991 270 574) driver innen drift av restauranter i Stavanger. 26 ansatte, omsetning 24,5 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 8. august 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
991 270 574
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
15. april 2007
Bransje
Drift av restauranter (NACE 56110)
Sted
Stavanger, Rogaland
Forretningsadresse
Ryfylkegata 30, 4014 Stavanger
Ansatte
26
Omsetning
24,5 mill. kr (2025)
Nettsted
ostehuset.no
Telefon (sentralbord)
51864010

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for OSTEHUSET ØST AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederHanne Norman Berentzen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved OSTEHUSET ØST AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for OSTEHUSET ØST AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for OSTEHUSET ØST AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202524,5 mill. kr1,4 mill. kr996 654 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om OSTEHUSET ØST AS

Ostehuset Øst AS er en restaurant og kafé lokalisert i Norge som tilbyr et variert kulinarisk tilbud med fokus på kvalitetsingredienser og en innbydende atmosfære.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for OSTEHUSET ØST AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «OSTEHUSET ØST AS (org.nr 991270574)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
OSTEHUSET ØST AS – org.nr 991 270 574, Stavanger | Mynk