NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Olympia Sport AS

Olympia Sport AS (org.nr 988 092 657) hadde 53,4 mill. kr i omsetning i 2025 og 45 ansatte. Daglig leder er Beate Lund. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

Olympia Sport AS (org.nr 988 092 657) driver innen butikkhandel med sportsutstyr i Sem. 45 ansatte, omsetning 53,4 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
988 092 657
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
23. februar 2005
Bransje
Butikkhandel med sportsutstyr (NACE 47641)
Sted
Sem, Vestfold
Forretningsadresse
Travveien 5, 3170 Sem
Ansatte
45
Omsetning
53,4 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
33370540

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Olympia Sport AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederBeate Lund

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved Olympia Sport AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Olympia Sport AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Olympia Sport AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202553,4 mill. kr−3 745 215 kr−2 556 412 kr
202484,7 mill. kr3,8 mill. kr3,4 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for Olympia Sport AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Olympia Sport AS (org.nr 988092657)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Olympia Sport AS – org.nr 988 092 657, Sem | Mynk