NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

RISKA SAGBRUK AS

RISKA SAGBRUK AS (org.nr 987 738 960) hadde 26,8 mill. kr i omsetning i 2025 og 16 ansatte. Daglig leder er Rune Skjørestad. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

RISKA SAGBRUK AS (org.nr 987 738 960) driver innen saging og høvling av tre i Hommersåk. 16 ansatte, omsetning 26,8 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
987 738 960
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
4. januar 2005
Bransje
Saging og høvling av tre (NACE 16110)
Sted
Hommersåk, Rogaland
Forretningsadresse
Bjelland, 4311 HOMMERSÅK
Ansatte
16
Omsetning
26,8 mill. kr (2025)
Nettsted
riskasag.no
Telefon (sentralbord)
90799053

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for RISKA SAGBRUK AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederRune Skjørestad

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved RISKA SAGBRUK AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for RISKA SAGBRUK AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for RISKA SAGBRUK AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202526,8 mill. kr2,1 mill. kr1,3 mill. kr
202425,8 mill. kr4,3 mill. kr3,1 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for RISKA SAGBRUK AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «RISKA SAGBRUK AS (org.nr 987738960)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

RISKA SAGBRUK AS – org.nr 987 738 960, Hommersåk | Mynk