NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Nore Laft AS

Nore Laft AS (org.nr 984 106 424) hadde 8,5 mill. kr i omsetning i 2024 og 11 ansatte. Daglig leder er Nils Ingar Bekkeseth. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

Nore Laft AS (org.nr 984 106 424) driver innen oppføring av bygninger i Rødberg. 11 ansatte, omsetning 8,5 mill. kr (2024).

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
984 106 424
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
2. januar 2002
Bransje
Oppføring av bygninger (NACE 41200)
Sted
Rødberg, Buskerud
Forretningsadresse
Tunhovdvegen 581, 3630.0 Rødberg
Ansatte
11
Omsetning
8,5 mill. kr (2024)
Nettsted
norelaft.no
Telefon (sentralbord)
48085477

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Nore Laft AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederNils Ingar Bekkeseth

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Nore Laft AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Nore Laft AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Nore Laft AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20248,5 mill. kr126 730 kr97 745 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Nore Laft AS

Håndverkstilverkede hytter og tømmerhytter med høy kvalitet. Tilpasset dine behov og ønsker.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Nore Laft AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Nore Laft AS (org.nr 984106424)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Nore Laft AS – org.nr 984 106 424, Rødberg | Mynk