NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS

VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS (org.nr 980 858 073) hadde 1,2 mrd. kr i omsetning i 2025 og 179 ansatte. Daglig leder er Lars-Erik Jacobsen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS (org.nr 980 858 073) driver innen utgivelse av annen programvare i Oslo. 179 ansatte, omsetning 1,2 mrd. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
980 858 073
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
11. juni 1999
Bransje
Utgivelse av annen programvare (NACE 58290)
Sted
Oslo, Oslo
Forretningsadresse
Karenslyst allé 56, 0277 OSLO
Ansatte
179
Omsetning
1,2 mrd. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
23 15 80 80

Siste signaler

  • Ny forretningsadresse: Karenslyst allé 56, 0277 OSLOKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederLars-Erik Jacobsen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20251,2 mrd. kr32,8 mill. kr28,1 mill. kr
20241,1 mrd. kr−2 462 542 kr−3 404 310 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS

Visma Software International AS tilbyr programvareløsninger som strømlinjeformer forretningsprosesser for selskaper på tvers av ulike bransjer. Deres tjenester inkluderer skybasert programvare for økonomistyring, HR og lønnstjenester.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «VISMA SOFTWARE INTERNATIONAL AS (org.nr 980858073)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode