NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Eidissen Merkantil AS

Eidissen Merkantil AS (org.nr 980 406 822) hadde 5,6 mill. kr i omsetning i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Simen Christoffer Eriksen Krøtø. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

Eidissen Merkantil AS (org.nr 980 406 822) driver innen regnskap og bokføring i Borkenes. 7 ansatte, omsetning 5,6 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
980 406 822
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
15. november 1998
Bransje
Regnskap og bokføring (NACE 69201)
Sted
Borkenes, Troms
Forretningsadresse
Bygdeveien 18, 9476.0 Borkenes
Ansatte
7
Omsetning
5,6 mill. kr (2025)
Nettsted
hlink.no
Telefon (sentralbord)
77094900

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Eidissen Merkantil AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederSimen Christoffer Eriksen Krøtø

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved Eidissen Merkantil AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Eidissen Merkantil AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Eidissen Merkantil AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20255,6 mill. kr−17 340 kr769 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for Eidissen Merkantil AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Eidissen Merkantil AS (org.nr 980406822)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Eidissen Merkantil AS – org.nr 980 406 822, Borkenes | Mynk