NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Sigtac AS

Sigtac AS (org.nr 979 470 517) hadde 6,7 mill. kr i omsetning i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Sigmund Samson Årekol Rønneberg. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 12. august 2026.

Sigtac AS (org.nr 979 470 517) driver innen tannhelsetjenester i Sandnes. 6 ansatte, omsetning 6,7 mill. kr (2025). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 12. august 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
979 470 517
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
26. november 1997
Bransje
Tannhelsetjenester (NACE 86230)
Sted
Sandnes, Rogaland
Forretningsadresse
Langgata 50, 4306.0 Sandnes
Ansatte
6
Omsetning
6,7 mill. kr (2025)
Nettsted
tannleger
Telefon (sentralbord)
47998877

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Sigtac AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederSigmund Samson Årekol Rønneberg

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Sigtac AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Sigtac AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Sigtac AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20256,7 mill. kr785 943 kr411 489 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for Sigtac AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Sigtac AS (org.nr 979470517)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Sigtac AS – org.nr 979 470 517, Sandnes | Mynk