NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

NORBJØRN AS

NORBJØRN AS (org.nr 977 340 691) hadde 30,6 mill. kr i omsetning i 2025 og 3 ansatte. Daglig leder er Erik Mathisen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

NORBJØRN AS (org.nr 977 340 691) driver innen innenriks sjøfart med gods i Tromsø. 3 ansatte, omsetning 30,6 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
977 340 691
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
13. mars 1997
Bransje
Innenriks sjøfart med gods (NACE 50202)
Sted
Tromsø, Troms
Forretningsadresse
Samuel Arnesens gate 10, 9008 Tromsø
Ansatte
3
Omsetning
30,6 mill. kr (2025)
Nettsted
msupply.no
Telefon (sentralbord)
77601470

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for NORBJØRN AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederErik Mathisen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved NORBJØRN AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for NORBJØRN AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for NORBJØRN AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202530,6 mill. kr3,5 mill. kr5,1 mill. kr
202429,3 mill. kr4,4 mill. kr6,1 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om NORBJØRN AS

Norbjørn AS spesialiserer seg i innenlands maritim fraktservice og tilbyr effektive og pålitelige transportløsninger for gods innenfor Norge.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for NORBJØRN AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «NORBJØRN AS (org.nr 977340691)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

NORBJØRN AS – org.nr 977 340 691, Tromsø | Mynk