NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS

NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS (org.nr 977 303 419) hadde 15,7 mill. kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 4. september 2026.

NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS (org.nr 977 303 419) driver innen tannlegetjenester i Namsos. 0 ansatte, omsetning 15,7 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 4. september 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
977 303 419
Organisasjonsform
AS
Status
Aktivt
Bransje
Tannlegetjenester (NACE 86230)
Sted
Namsos, Trøndelag
Forretningsadresse
Carl Gulbransons gate 7, 7800 Namsos
Ansatte
0
Omsetning
15,7 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
74275000

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederLås opp →

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS, med telefon på fil. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202515,7 mill. kr7,6 mill. kr6 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS (org.nr 977303419)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
NAMSOS KJEVEORTOPEDI AS – org.nr 977 303 419, Namsos | Mynk