NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

ERNST & YOUNG AS

ERNST & YOUNG AS (org.nr 976 389 387) hadde 4,1 mrd. kr i omsetning i 2025 og 1 757 ansatte. Daglig leder er Arbab Ummar Dar. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 14. oktober 2026.

ERNST & YOUNG AS (org.nr 976 389 387) driver innen revisjon i Oslo. 1 757 ansatte, omsetning 4,1 mrd. kr (2025). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 14. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
976 389 387
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
28. mars 1996
Bransje
Revisjon (NACE 69202)
Sted
Oslo, Oslo
Forretningsadresse
Stortorvet 7, 0155 OSLO
Ansatte
1 757
Omsetning
4,1 mrd. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
24 00 24 00

Siste signaler

  • Antall ansatte endret fra 1 422 til 1 589Kilde: Brønnøysundregistrene
  • Ny forretningsadresse: Stortorvet 7, 0155 OSLOKilde: Brønnøysundregistrene
  • Vant kontrakt fra AVINOR AS: «Avinor AS - T-192847 - Rammeavtale Revisjonstjenester» (60 mill. kr) Se kunngjøringenKilde: Doffin

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for ERNST & YOUNG AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for ERNST & YOUNG AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederArbab Ummar Dar

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved ERNST & YOUNG AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for ERNST & YOUNG AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for ERNST & YOUNG AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20254,1 mrd. kr94,5 mill. kr115,9 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om ERNST & YOUNG AS

Ernst & Young AS er et ledende fagfirma i Norge som tilbyr revisjons-, skatte- og rådgivingstjenester til virksomheter på tvers av ulike bransjer.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for ERNST & YOUNG AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «ERNST & YOUNG AS (org.nr 976389387)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode