NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

EGON HAUGESUND AS

EGON HAUGESUND AS (org.nr 958 721 692) hadde 37 mill. kr i omsetning i 2025 og 36 ansatte. Daglig leder er Roy Ivan Tørresdal. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

EGON HAUGESUND AS (org.nr 958 721 692) driver innen drift av restauranter og kafeer i Haugesund. 36 ansatte, omsetning 37 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
958 721 692
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
10. september 1990
Bransje
Drift av restauranter og kafeer (NACE 56101)
Sted
Haugesund, Trøndelag
Forretningsadresse
Smedasundet 93, 5527 HAUGESUND
Ansatte
36
Omsetning
37 mill. kr (2025)
Nettsted
egon.no
Telefon (sentralbord)
52725602.0

Siste signaler

  • Ny forretningsadresse: Smedasundet 93, 5527 HAUGESUNDKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for EGON HAUGESUND AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for EGON HAUGESUND AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederRoy Ivan Tørresdal

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved EGON HAUGESUND AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for EGON HAUGESUND AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for EGON HAUGESUND AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202537 mill. kr5,3 mill. kr8,3 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om EGON HAUGESUND AS

Egon Haugesund AS driver restaurant og kaffebar og tilbyr et bredt utvalg av spisemuligheter til kundene sine i Norge.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for EGON HAUGESUND AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «EGON HAUGESUND AS (org.nr 958721692)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode