NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

BHL AS

BHL AS (org.nr 935 650 798) hadde 73,2 mill. kr i omsetning i 2025 og 33 ansatte. Daglig leder er Lars Bakketun. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

BHL AS (org.nr 935 650 798) driver innen revisjon i Bærum. 33 ansatte, omsetning 73,2 mill. kr (2025). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
935 650 798
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
21. mai 2025
Bransje
Revisjon (NACE 69201)
Sted
Bærum, Akershus
Forretningsadresse
Elias Smiths vei 24, 1337 SANDVIKA
Ansatte
33
Omsetning
73,2 mill. kr (2025)
Nettsted
–

Siste signaler

  • Antall ansatte endret fra 26 til 33Kilde: Brønnøysundregistrene
  • Ny forretningsadresse: Elias Smiths vei 24, 1337 SANDVIKAKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for BHL AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for BHL AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederLars Bakketun

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved BHL AS. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for BHL AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for BHL AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202573,2 mill. kr19,3 mill. kr15,1 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for BHL AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «BHL AS (org.nr 935650798)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode