NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

PLAYLOT AS

PLAYLOT AS (org.nr 934 064 410) hadde 8 mill. kr i omsetning i 2025. Daglig leder er William Haugen Tvedt. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

PLAYLOT AS (org.nr 934 064 410) driver innen detaljhandel med spill og leker i Bergen. omsetning 8 mill. kr (2025). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
934 064 410
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
25. august 2024
Bransje
Detaljhandel med spill og leker (NACE 47640)
Sted
Bergen, Vestland
Forretningsadresse
Salhusvegen 55
Ansatte
–
Omsetning
8 mill. kr (2025)
Nettsted
–

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for PLAYLOT AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederWilliam Haugen Tvedt

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved PLAYLOT AS. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for PLAYLOT AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for PLAYLOT AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20258 mill. kr1,4 mill. kr1,1 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for PLAYLOT AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «PLAYLOT AS (org.nr 934064410)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
PLAYLOT AS – org.nr 934 064 410, Bergen | Mynk