NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

KLK TANK AS

KLK TANK AS (org.nr 933 113 256) hadde 16,2 mill. kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

KLK TANK AS (org.nr 933 113 256) driver innen utenriks sjøfart med gods i Paradis. 0 ansatte, omsetning 16,2 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
933 113 256
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
16. februar 2024
Bransje
Utenriks sjøfart med gods (NACE 50201)
Sted
Paradis, Vestland
Forretningsadresse
Tveiteråsvegen 12, 5232 Paradis
Ansatte
0
Omsetning
16,2 mill. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for KLK TANK AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved KLK TANK AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for KLK TANK AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for KLK TANK AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202516,2 mill. kr2,3 mill. kr2,8 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for KLK TANK AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «KLK TANK AS (org.nr 933113256)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

KLK TANK AS – org.nr 933 113 256, Paradis | Mynk