NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

NORDGRILL AS

NORDGRILL AS (org.nr 932 757 117) hadde 5,7 mill. kr i omsetning i 2025 og 5 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

NORDGRILL AS (org.nr 932 757 117) driver innen drift av restauranter i Tromsø. 5 ansatte, omsetning 5,7 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
932 757 117
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
15. desember 2023
Bransje
Drift av restauranter (NACE 56110)
Sted
Tromsø, Troms
Forretningsadresse
Sjøgata 12
Ansatte
5
Omsetning
5,7 mill. kr (2025)
Nettsted
–

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for NORDGRILL AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved NORDGRILL AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for NORDGRILL AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for NORDGRILL AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20255,7 mill. kr261 837 kr−208 864 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for NORDGRILL AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «NORDGRILL AS (org.nr 932757117)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
NORDGRILL AS – org.nr 932 757 117, Tromsø | Mynk