NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS

OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS (org.nr 931 025 880) hadde 11,9 mill. kr i omsetning i 2025 og 24 ansatte. Daglig leder er Maichen Haugland. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS (org.nr 931 025 880) driver innen drift av restauranter i Stavanger. 24 ansatte, omsetning 11,9 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
931 025 880
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
28. februar 2023
Bransje
Drift av restauranter (NACE 56110)
Sted
Stavanger, Rogaland
Forretningsadresse
Løkkeveien 9, 4008 STAVANGER
Ansatte
24
Omsetning
11,9 mill. kr (2025)
Nettsted
–

Siste signaler

  • Ny forretningsadresse: Løkkeveien 9, 4008 STAVANGERKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederMaichen Haugland

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202511,9 mill. kr−751 742 kr−751 265 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS (org.nr 931025880)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
OUCH BURGER LØKKEVEIEN AS – org.nr 931 025 880 | Mynk