NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

DYRLEGEN I HURUM AS

DYRLEGEN I HURUM AS (org.nr 930 901 237) hadde 22,4 mill. kr i omsetning i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Håkon Ernst Øverland. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

DYRLEGEN I HURUM AS (org.nr 930 901 237) driver innen veterinærtjenester i Sætre. 11 ansatte, omsetning 22,4 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
930 901 237
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
6. januar 2023
Bransje
Veterinærtjenester (NACE 75000)
Sted
Sætre, Akershus
Forretningsadresse
Åsveien 21, 3475 SÆTRE
Ansatte
11
Omsetning
22,4 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
0

Siste signaler

  • Ny forretningsadresse: Åsveien 21, 3475 SÆTREKilde: Brønnøysundregistrene
  • Årsregnskap for 2025 levert: 22,4 mill. kr i omsetning (+26 %)Kilde: Regnskapsregisteret

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for DYRLEGEN I HURUM AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for DYRLEGEN I HURUM AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederHåkon Ernst Øverland

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved DYRLEGEN I HURUM AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for DYRLEGEN I HURUM AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for DYRLEGEN I HURUM AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202522,4 mill. kr2 mill. kr1,6 mill. kr
202417,8 mill. kr4 mill. kr3,3 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om DYRLEGEN I HURUM AS

Dyrlegen i Hurum AS tilbyr veterinærtjenester til kjæledyrseiere, med fokus på dyrs helse og velvære. De tilbyr et utvalg av medisinske tjenester tilpasset kjæledyrenes behov.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for DYRLEGEN I HURUM AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «DYRLEGEN I HURUM AS (org.nr 930901237)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper