NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS

AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS (org.nr 930 190 039) hadde 10,2 mill. kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 22. oktober 2026.

AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS (org.nr 930 190 039) driver innen tannhelsetjenester i Bergen. 0 ansatte, omsetning 10,2 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 22. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
930 190 039
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
10. oktober 2022
Bransje
Tannhelsetjenester (NACE 86230)
Sted
Bergen, Vestland
Forretningsadresse
Birkelandsvegen 2, 5392 STOREBØ
Ansatte
0
Omsetning
10,2 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
0

Siste signaler

  • Årsregnskap for 2025 levert: 10,2 mill. kr i omsetning (+22 %)Kilde: Regnskapsregisteret

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202510,2 mill. kr−242 383 kr−492 609 kr
20248,3 mill. kr−360 592 kr−584 248 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS

Austevoll Tannhelseteam AS leverer omfattende tannhelsestjenester til enkeltpersoner i Norge, med fokus på vedlikehold og forbedring av munnhelsen.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS (org.nr 930190039)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
AUSTEVOLL TANNHELSETEAM AS – org.nr 930 190 039 | Mynk