NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Lindal Modul AS

Lindal Modul AS (org.nr 928 808 084) hadde 18,4 mill. kr i omsetning i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Jan Lindal. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

Lindal Modul AS (org.nr 928 808 084) driver innen produksjon av monteringsferdige hus i Akland. 9 ansatte, omsetning 18,4 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
928 808 084
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
17. januar 2022
Bransje
Produksjon av monteringsferdige hus (NACE 16231)
Sted
Akland, Agder
Forretningsadresse
Porsveien 6, 4994 Akland
Ansatte
9
Omsetning
18,4 mill. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
0.0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Lindal Modul AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederJan Lindal

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved Lindal Modul AS. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Lindal Modul AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Lindal Modul AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202518,4 mill. kr−4 168 877 kr−3 354 547 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Lindal Modul AS

Lindal Modul AS spesialiserer seg i produksjon av ferdigbygde hus og tilbyr modulære boliglØsninger tilpasset kundens behov.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Lindal Modul AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Lindal Modul AS (org.nr 928808084)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Lindal Modul AS – org.nr 928 808 084, Akland | Mynk