NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

MYRENS NITTEDAL AS

MYRENS NITTEDAL AS (org.nr 925 244 317) hadde 16,7 mill. kr i omsetning i 2025 og 44 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

MYRENS NITTEDAL AS (org.nr 925 244 317) driver innen treningssentervirksomhet i Nittedal. 44 ansatte, omsetning 16,7 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
925 244 317
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
20. mai 2020
Bransje
Treningssentervirksomhet (NACE 93130)
Sted
Nittedal, Akershus
Forretningsadresse
Mattias skytters vei 2, 1482 NITTEDAL
Ansatte
44
Omsetning
16,7 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
0

Siste signaler

  • Antall ansatte endret fra 52 til 44Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for MYRENS NITTEDAL AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for MYRENS NITTEDAL AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved MYRENS NITTEDAL AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for MYRENS NITTEDAL AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for MYRENS NITTEDAL AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202516,7 mill. kr4,1 mill. kr3,3 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om MYRENS NITTEDAL AS

Myrens Nittedal AS er et treningssenter lokalisert i Nittedal, Norge, som tilbyr et bredt utvalg av fitnesstjenester og fasiliteter til sine medlemmer.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for MYRENS NITTEDAL AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «MYRENS NITTEDAL AS (org.nr 925244317)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode