NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Fjellkompaniet AS

Fjellkompaniet AS (org.nr 925 151 629) hadde 7,7 mill. kr i omsetning i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Ole Johan Morken. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

Fjellkompaniet AS (org.nr 925 151 629) driver innen butikkhandel med sportsutstyr i Veggli. 7 ansatte, omsetning 7,7 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
925 151 629
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
11. mai 2020
Bransje
Butikkhandel med sportsutstyr (NACE 47641)
Sted
Veggli, Buskerud
Forretningsadresse
Kolvegen 5, 3628.0 Veggli
Ansatte
7
Omsetning
7,7 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
48507698

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Fjellkompaniet AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederOle Johan Morken

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Fjellkompaniet AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Fjellkompaniet AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Fjellkompaniet AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20257,7 mill. kr309 324 kr135 870 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Fjellkompaniet AS

Fjellkompaniet AS spesialiserer seg på detaljhandel med sportsutstyr og tilbyr et bredt sortiment av produkter for utendørs- og sportaktiviteter. Selskapet er dedikert til å levere høykvalitets utstyr og klær for å forbedre utendørsopplevelsen for kundene sine.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Fjellkompaniet AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Fjellkompaniet AS (org.nr 925151629)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Fjellkompaniet AS – org.nr 925 151 629, Veggli | Mynk