NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Taumar AS

Taumar AS (org.nr 924 644 583) hadde 45,9 mill. kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

Taumar AS (org.nr 924 644 583) driver innen innenriks sjøfart med gods i Bømlo. 0 ansatte, omsetning 45,9 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
924 644 583
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
1. februar 2020
Bransje
Innenriks sjøfart med gods (NACE 50202)
Sted
Bømlo, Vestland
Forretningsadresse
Hovlandsvegen 18, 5443 Bømlo
Ansatte
0
Omsetning
45,9 mill. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
0.0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Taumar AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Taumar AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Taumar AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Taumar AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202545,9 mill. kr14,8 mill. kr12,4 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Taumar AS

Taumar AS er et norsk selskap som spesialiserer seg på innenlands sjøfracht.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Taumar AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Taumar AS (org.nr 924644583)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Taumar AS – org.nr 924 644 583, Bømlo | Mynk