NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Zymfonix AS

Zymfonix AS (org.nr 923 362 819) hadde 8,7 mill. kr i omsetning i 2024 og 3 ansatte. Daglig leder er Mads Hvilshøj. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

Zymfonix AS (org.nr 923 362 819) driver innen programmeringstjenester i Lysaker. 3 ansatte, omsetning 8,7 mill. kr (2024).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
923 362 819
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
4. juli 2019
Bransje
Programmeringstjenester (NACE 62010)
Sted
Lysaker, Akershus
Forretningsadresse
Strandveien 50, 1366.0 Lysaker
Ansatte
3
Omsetning
8,7 mill. kr (2024)
Nettsted
zymfonix.com
Telefon (sentralbord)
0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Zymfonix AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederMads Hvilshøj

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Zymfonix AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Zymfonix AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Zymfonix AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20248,7 mill. kr3,6 mill. kr3 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Zymfonix AS

Zymfonix AS spesialiserer seg på å tilby programmeringtjenester, med fokus på utvikling av tilpassede programvareløsninger for bedrifter.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Zymfonix AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Zymfonix AS (org.nr 923362819)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Zymfonix AS – org.nr 923 362 819, Lysaker | Mynk