NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS (org.nr 923 135 154) hadde 53,6 mill. kr i omsetning i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Terje Bjørgengen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS (org.nr 923 135 154) driver innen oppføring av bygninger i Vinterbro. 11 ansatte, omsetning 53,6 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
923 135 154
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
28. juni 2019
Bransje
Oppføring av bygninger (NACE 41200)
Sted
Vinterbro, Akershus
Forretningsadresse
Kongeveien 135C, 1407 VINTERBRO
Ansatte
11
Omsetning
53,6 mill. kr (2025)
Nettsted
ofbygg.no
Telefon (sentralbord)
40642799.0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederTerje Bjørgengen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202553,6 mill. kr11,5 mill. kr9 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS

Oslo & Follo Byggtjenester AS spesialiserer seg innen byggeentreprenørvirksomhet og tilbyr omfattende løsninger for bolig- og næringsprosjekter i Norge.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS (org.nr 923135154)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

OSLO & FOLLO BYGGTJENESTER AS – org.nr 923 135 154 | Mynk