NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Jm Bygg og Montasje AS

Jm Bygg og Montasje AS (org.nr 922 371 032) hadde 5,4 mill. kr i omsetning i 2024 og 4 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 12. august 2026.

Jm Bygg og Montasje AS (org.nr 922 371 032) driver innen oppføring av bygninger i Stavanger. 4 ansatte, omsetning 5,4 mill. kr (2024).

Oppdatert i Mynk 12. august 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
922 371 032
Organisasjonsform
AS
Status
Aktivt
Bransje
Oppføring av bygninger (NACE 41200)
Sted
Stavanger, Rogaland
Forretningsadresse
Jens Tvedts gate 12, 4024.0 Stavanger
Ansatte
4
Omsetning
5,4 mill. kr (2024)
Nettsted
jmbm.no
Telefon (sentralbord)
48086863

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Jm Bygg og Montasje AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Jm Bygg og Montasje AS, med telefon på fil. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Jm Bygg og Montasje AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Jm Bygg og Montasje AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20245,4 mill. kr−22 136 kr−90 649 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Jm Bygg og Montasje AS

Jm Bygg og Montasje AS spesialiserer seg innen bygging og montering av bygninger, og tilbyr omfattende tjenester for å sikre høykvalitets prosjektgjennomføring.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Jm Bygg og Montasje AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Jm Bygg og Montasje AS (org.nr 922371032)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Jm Bygg og Montasje AS – org.nr 922 371 032 | Mynk