NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

MATRA AS

MATRA AS (org.nr 920 222 102) hadde 27,1 mill. kr i omsetning i 2025 og 2 ansatte. Daglig leder er Bård Jørgen Iversen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 6. august 2026.

MATRA AS (org.nr 920 222 102) driver innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører i Namsos. 2 ansatte, omsetning 27,1 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 6. august 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
920 222 102
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
11. desember 2017
Bransje
Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører (NACE 79121)
Sted
Namsos, Trøndelag
Forretningsadresse
Namdalshagen Søren R Thornæs veg 10, 7800 Namsos
Ansatte
2
Omsetning
27,1 mill. kr (2025)
Nettsted
matra.no
Telefon (sentralbord)
74090800

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for MATRA AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederBård Jørgen Iversen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved MATRA AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for MATRA AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for MATRA AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202527,1 mill. kr2,8 mill. kr2,3 mill. kr
202418,9 mill. kr991 172 kr751 811 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for MATRA AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «MATRA AS (org.nr 920222102)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
MATRA AS – org.nr 920 222 102, Namsos | Mynk