NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS

BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS (org.nr 919 925 604) hadde 16 mill. kr i omsetning i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Reidar Oddleif Haugen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS (org.nr 919 925 604) driver innen utvinning fra grus- og sandtak, og utvinning av leire og kaolin i Vinstra. 14 ansatte,…

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
919 925 604
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
18. mars 1974
Bransje
Utvinning fra grus- og sandtak, og utvinning av leire og kaolin (NACE 8120)
Sted
Vinstra, Innlandet
Forretningsadresse
Rustmovegen 52, 2640 Vinstra
Ansatte
14
Omsetning
16 mill. kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
61290272

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederReidar Oddleif Haugen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202516 mill. kr3 mill. kr2,4 mill. kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS

Brødrene Haugen Maskin og Grus AS spesialiserer seg i utvinning av grus, sand, leire og kaolin, og leverer essensielle råmaterialer for bygg- og industribruk.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS (org.nr 919925604)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
BRØDRENE HAUGEN MASKIN OG GRUS AS (919 925 604) | Mynk