NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

A.c.e. Racket og Treningssenter AS

A.c.e. Racket og Treningssenter AS (org.nr 918 721 541) hadde 8,8 mill. kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Daglig leder er Thorbjørn Berger. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

A.c.e. Racket og Treningssenter AS (org.nr 918 721 541) driver innen treningssentre i Askim. 0 ansatte, omsetning 8,8 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
918 721 541
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
13. februar 2017
Bransje
Treningssentre (NACE 93130)
Sted
Askim, Østfold
Forretningsadresse
Vangsveien 10, 1804.0 Spydeberg
Ansatte
0
Omsetning
8,8 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for A.c.e. Racket og Treningssenter AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederThorbjørn Berger
1 annen beslutningstaker

Mynk har 2 registerførte beslutningstakere ved A.c.e. Racket og Treningssenter AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for A.c.e. Racket og Treningssenter AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for A.c.e. Racket og Treningssenter AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20258,8 mill. kr1,4 mill. kr620 123 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for A.c.e. Racket og Treningssenter AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «A.c.e. Racket og Treningssenter AS (org.nr 918721541)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
A.c.e. Racket og Treningssenter AS (918 721 541) | Mynk