NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

PROSJEKT VASK AS

PROSJEKT VASK AS (org.nr 916 642 237) hadde 15,2 mill. kr i omsetning i 2025 og 25 ansatte. Daglig leder er Pål Berntsen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

PROSJEKT VASK AS (org.nr 916 642 237) driver innen rengjøring av bygninger i Tjodalyng. 25 ansatte, omsetning 15,2 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
916 642 237
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
7. januar 2016
Bransje
Rengjøring av bygninger (NACE 81210)
Sted
Tjodalyng, Vestfold
Forretningsadresse
Tjøllingveien 466, 3280 TJODALYNG
Ansatte
25
Omsetning
15,2 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for PROSJEKT VASK AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederPål Berntsen

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved PROSJEKT VASK AS. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for PROSJEKT VASK AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for PROSJEKT VASK AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202515,2 mill. kr742 537 kr549 063 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for PROSJEKT VASK AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «PROSJEKT VASK AS (org.nr 916642237)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
PROSJEKT VASK AS – org.nr 916 642 237, Tjodalyng | Mynk