NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Mercur Vvs AS

Mercur Vvs AS (org.nr 915 088 384) hadde 5 mill. kr i omsetning i 2024 og 0 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

Mercur Vvs AS (org.nr 915 088 384) driver innen rørleggerarbeid i Oslo. 0 ansatte, omsetning 5 mill. kr (2024). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
915 088 384
Organisasjonsform
AS
Status
Aktivt
Bransje
Rørleggerarbeid (NACE 43221)
Sted
Oslo, Oslo
Forretningsadresse
Eikenga 11, 579 Oslo
Ansatte
0
Omsetning
5 mill. kr (2024)
Nettsted
mercurvvs.no
Telefon (sentralbord)
0.0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Mercur Vvs AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederLås opp →

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved Mercur Vvs AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Mercur Vvs AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Mercur Vvs AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20245 mill. kr−7 254 942 kr−7 293 340 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Mercur Vvs AS

Mercur Vvs AS er et norsk VVS-selskap som spesialiserer seg på å tilby omfattende VVS-tjenester for bolig- og næringseiendommer.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Mercur Vvs AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Mercur Vvs AS (org.nr 915088384)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Mercur Vvs AS – org.nr 915 088 384, Oslo | Mynk