NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Hamna Aktivitet og Helse AS

Hamna Aktivitet og Helse AS (org.nr 913 562 054) hadde 8,2 mill. kr i omsetning i 2025 og 36 ansatte. Daglig leder er Torbjørn Ruud Hagen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

Hamna Aktivitet og Helse AS (org.nr 913 562 054) driver innen treningssentre i Nordfjordeid. 36 ansatte, omsetning 8,2 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
913 562 054
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
24. mars 2014
Bransje
Treningssentre (NACE 93130)
Sted
Nordfjordeid, Vestland
Forretningsadresse
Osvegen 22, 6770.0 Nordfjordeid
Ansatte
36
Omsetning
8,2 mill. kr (2025)
Telefon (sentralbord)
41365547

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Hamna Aktivitet og Helse AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederTorbjørn Ruud Hagen

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Hamna Aktivitet og Helse AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Hamna Aktivitet og Helse AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Hamna Aktivitet og Helse AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20258,2 mill. kr61 426 kr−11 597 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Hamna Aktivitet og Helse AS

Hamna Aktivitet og Helse AS er et moderne trenings- og aktivitetssenter på 2.500 m² lokalisert i Nordfjordeid, Norge, hvor fysisk helse, sosial trivsel og fellesskap er i sentrum for det vi gjør. Vi ønsker å være en ressurs for hele lokalsamfunnet – et sted hvor mennesker i alle aldre kan samles, holde seg aktive og ta vare på helsen sin. Vårt romslige anlegg tilbyr et bredt spekter av aktiviteter: styrke- og kondisjonstrening, gruppetimer, klatring på kunstfjellet, klatring og en dedikert funksjonell fitness-boks for de som liker varierte og utfordrende treningsøkter. Vi tilbyr et trygt og motiverende miljø, egnet for alle fra nybegynnere til erfarne atleter. For barn tilbyr vi vår populære Viking Warrior-område – et fargerikt og engasjerende rom med kunstfjellklatring og lekeaktiviteter som gir barn en morsom og trygg introduksjon til fysisk aktivitet. Dette området har blitt en favoritt blant både lokale familier og besøkende turister, noe som gjør Hamna til et naturlig møtested for familier. Vi fokuserer også på å tilby muligheter for eldre voksne til å holde seg aktive og sosiale, gjennom tilgjengelige og helsefremjende aktiviteter. For oss handler fysisk aktivitet om mer enn bare trening – det handler om livskvalitet, selvtillit og inkludering.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Hamna Aktivitet og Helse AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Hamna Aktivitet og Helse AS (org.nr 913562054)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Hamna Aktivitet og Helse AS – org.nr 913 562 054 | Mynk