NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

HAVILA SKIPSINVEST 2 AS

HAVILA SKIPSINVEST 2 AS (org.nr 913 558 197) hadde 70,3 mill. kr i omsetning i 2025 og 21 ansatte. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 15. oktober 2026.

HAVILA SKIPSINVEST 2 AS (org.nr 913 558 197) driver innen forsyning og andre sjøtransporttjenester for offshore i Fosnavåg. 21 ansatte, omsetning 70,3 mill.…

Oppdatert i Mynk 15. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
913 558 197
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
21. mars 2014
Bransje
Forsyning og andre sjøtransporttjenester for offshore (NACE 50204)
Sted
Fosnavåg, Møre og Romsdal
Forretningsadresse
Mjølstadnesvegen 24, 6092 FOSNAVÅG
Ansatte
21
Omsetning
70,3 mill. kr (2025)
Nettsted
havila.no
Telefon (sentralbord)
70 08 09 00

Siste signaler

  • Ny forretningsadresse: Mjølstadnesvegen 24, 6092 FOSNAVÅGKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for HAVILA SKIPSINVEST 2 AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for HAVILA SKIPSINVEST 2 AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved HAVILA SKIPSINVEST 2 AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for HAVILA SKIPSINVEST 2 AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for HAVILA SKIPSINVEST 2 AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202570,3 mill. kr3,3 mill. kr−9 152 507 kr
202449 mill. kr5,5 mill. kr−7 913 310 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for HAVILA SKIPSINVEST 2 AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «HAVILA SKIPSINVEST 2 AS (org.nr 913558197)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper