NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Nesbru Sushi AS

Nesbru Sushi AS (org.nr 912 772 888) hadde 0 kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Daglig leder er Ngoc The Phong Hoang. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 17. oktober 2026.

Nesbru Sushi AS (org.nr 912 772 888) driver innen drift av restauranter og kafeer i Nesbru. 0 ansatte, omsetning 0 kr (2025).

Oppdatert i Mynk 17. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
912 772 888
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
1. september 2013
Bransje
Drift av restauranter og kafeer (NACE 56101)
Sted
Nesbru, Akershus
Forretningsadresse
Fekjan 3, 1394.0 Nesbru
Ansatte
0
Omsetning
0 kr (2025)
Nettsted
–
Telefon (sentralbord)
0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Nesbru Sushi AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederNgoc The Phong Hoang

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved Nesbru Sushi AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Nesbru Sushi AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Nesbru Sushi AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20250 kr−294 848 kr−296 736 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Nesbru Sushi AS

Nesbru Sushi AS er en restaurant lokalisert i Norge som spesialiserer seg på sushi og andre japanske matretter.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Nesbru Sushi AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Nesbru Sushi AS (org.nr 912772888)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
Nesbru Sushi AS – org.nr 912 772 888, Nesbru | Mynk