NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

Xylomer AS

Xylomer AS (org.nr 874 280 372) hadde 12,3 mill. kr i omsetning i 2025 og 0 ansatte. Daglig leder er Jon Arne Kongtorp. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 22. september 2026.

Xylomer AS (org.nr 874 280 372) driver innen saging, høvling og impregnering av tre i Kristiansand S. 0 ansatte, omsetning 12,3 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 22. september 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
874 280 372
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
25. januar 1995
Bransje
Saging, høvling og impregnering av tre (NACE 16100)
Sted
Kristiansand S, Agder
Forretningsadresse
Baneheiveien 7, 4616.0 Kristiansand S
Ansatte
0
Omsetning
12,3 mill. kr (2025)
Nettsted
xylomer.no
Telefon (sentralbord)
0

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for Xylomer AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederJon Arne Kongtorp

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved Xylomer AS, med e-post på fil og telefon. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for Xylomer AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for Xylomer AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202512,3 mill. kr195 717 kr115 923 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Om Xylomer AS

Xylomer AS spesialiserer seg i bearbeiding og behandling av tre, og tilbyr tjenester som sagging, høvling og impregering for å forbedre holdbarheten og kvaliteten på trebygninger.

Sammendraget er generert av Mynk fra selskapets egne nettsider og registerdata.

Se daglig leder og kontaktinfo for Xylomer AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «Xylomer AS (org.nr 874280372)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

Xylomer AS – org.nr 874 280 372, Kristiansand S | Mynk