NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

NOVADENT AS

NOVADENT AS (org.nr 825 244 522) hadde 5,9 mill. kr i omsetning i 2025. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 16. oktober 2026.

NOVADENT AS (org.nr 825 244 522) driver innen tannlegetjenester i Bærum. omsetning 5,9 mill. kr (2025). Daglig leder og kontaktinfo ligger i Mynk.

Oppdatert i Mynk 16. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
825 244 522
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
21. mai 2020
Bransje
Tannlegetjenester (NACE 86230)
Sted
Bærum, Akershus
Forretningsadresse
Skollerudveien 11
Ansatte
–
Omsetning
5,9 mill. kr (2025)
Nettsted
–

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for NOVADENT AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederFinn i Mynk →

Mynk finner daglig leder og beslutningstakere ved NOVADENT AS. Navn, e-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for NOVADENT AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for NOVADENT AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
20255,9 mill. kr908 506 kr908 456 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for NOVADENT AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «NOVADENT AS (org.nr 825244522)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode
NOVADENT AS – org.nr 825 244 522, Bærum | Mynk