NyttMynk MCP Server – søk norske selskaper direkte i ClaudeInkludert i prøveperioden

Selskap · Mynk-databasen

THE PRO BYGG AS

THE PRO BYGG AS (org.nr 818 103 832) hadde 27,4 mill. kr i omsetning i 2025 og 16 ansatte. Daglig leder er Roy Erik Jensen. Kilde: Brønnøysundregistrene. Oppdatert 13. oktober 2026.

THE PRO BYGG AS (org.nr 818 103 832) driver innen snekkerarbeid i TRONDHEIM. 16 ansatte, omsetning 27,4 mill. kr (2025).

Oppdatert i Mynk 13. oktober 2026. Kilde: Enhetsregisteret, Regnskapsregisteret og Mynks egen berikelse.

Nøkkelfakta

Organisasjonsnummer
818 103 832
Organisasjonsform
Aksjeselskap (AS)
Status
Aktivt
Stiftet
16. november 2016
Bransje
Snekkerarbeid (NACE 43320)
Sted
TRONDHEIM, Trøndelag
Forretningsadresse
c/o Erik Kaarstad, Albertine Wærness veg 9, 7033 TRONDHEIM
Ansatte
16
Omsetning
27,4 mill. kr (2025)
Nettsted
thepro.no
Telefon (sentralbord)
739180000

Siste signaler

  • Ny forretningsadresse: c/o Erik Kaarstad, Albertine Wærness veg 9, 7033 TRONDHEIMKilde: Brønnøysundregistrene

Endringer fra offentlige registre som Mynk har registrert for THE PRO BYGG AS, nyeste først.

Daglig leder og kontaktinfo

Daglig leder og kontaktinfo for THE PRO BYGG AS – vises i Mynk
RolleNavnE-postTelefon
Daglig lederRoy Erik Jensen

Mynk har 1 registerført beslutningstaker ved THE PRO BYGG AS, med telefon på fil. E-post og telefon vises i Mynk etter at du har opprettet gratis bruker. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Se daglig leder, e-post og telefon for THE PRO BYGG AS

Skriv e-posten din, så åpner vi selskapet i Mynk. Du blir på denne siden.

Gratis i 30 dager. Uten kort, uten binding. Eller opprett bruker i appen →

Regnskap

Årsregnskap for THE PRO BYGG AS fra Regnskapsregisteret
ÅrOmsetningDriftsresultatÅrsresultat
202527,4 mill. kr812 026 kr731 521 kr

Tall fra siste innleverte årsregnskap i Regnskapsregisteret, i NOK. Konsern vises med morselskapets regnskap der det er levert.

Se daglig leder og kontaktinfo for THE PRO BYGG AS

Du får daglig leder og beslutningstakere, verifisert e-post og telefon der det finnes, og kan finne lignende selskaper. Søket «THE PRO BYGG AS (org.nr 818103832)» er ferdig utfylt. 30 dagers gratis prøveperiode med 500 credits – uten kort og uten binding.

Start gratis prøveperiode

Lignende selskaper

THE PRO BYGG AS – org.nr 818 103 832, TRONDHEIM | Mynk